ara bul

Tuesday, June 5, 2012

ovalarımız

Geçen gün internette dolaşıriken çok acaip bi müzik keşfettim, bunu hemen kaplanfilanda paylaşmalıyım diye düşündüm.Ne de olsa bu güzide blogumuzda az bilinen, andırgrand eserlere yer veriyoruz.
 Tıpkı benim gibi "aslında bende dicey olabilirim lan" düşünen arkadaşlara gelsin bu çok güzel şarkı, umarım ilk defa dinliyorsunuzdur,keyifli dinlemeler.


3 comments:

troll detected! said...

http://rlv.zcache.co.uk/rainbow_computer_face_postcard-p239232032787824104en8ki_210.jpg

kendindenseksli said...

heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheeheheheheheheheheheheheheheheehehehhehehehehhehehehhehehhehehehhehehhehehehehhehehehhehehehhehehhehehhehehhehehhehehhehehhehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehhehhehhhehehehheehehhhhehhhehhehheehehehhehhhehhehhehhehehhehehhhehehehhehehhehhehhehehheehhehehhehhhehehhehhehhehhehheheheeheehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehhehehehehehhehehehehhehehehehhehehehhehehehehehhehehehehhehehehhehehehehhehehehehhehehehehehehehehehehehehehehheehehhehehehehehhehehehehehehehhehehehehehhehehehehehhehehehehehehehhehehehehehehehehehhehehehehehehheheheehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehhehehehehhehhehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehheehehhehehhehehhehhehheehhehehhehehhehhehehhehhehehhehhehehheheheehehheheheeehehhehehehhehehehehe

bir adet bile kopi-pest yapmadan abandım bu eğlenceli şakalara. tespit de çok yerinde. evet var öyle bişey hakaten yaa dedirtti. bravo doğrusu.

processing said...

klibi de çok güzelmiş