ara bul

Monday, June 11, 2012

belgesel zamanı

MÜZİK EŞLİĞİNDE DE DİNLEYEBİLİRSİNİZ, YÜZ MİMİKLERİYLE EVRENİN SIRRINI VERİYOR ZATEN.


5 comments:

processing said...

video takıldı sandım adammış takılan meğer. bi de o arkadaki çiçekleri vantilatörün esintisi kımıldatıyor herhalde. 34 saniyelik eyyorlamam bu kadar. daha fazla izlersem adama aşık olmaktan korkuyorum. sen bunu izledin mi baştan sona hakkaten? içinizden biri izlediyse izlemeye çalışıcam demek üzereydim ki biraz ileri ala ala baktım olacak gibi değil. yanda bi herif var ona baktım,
http://www.youtube.com/watch?v=D_LfKaf_DSw&feature=related bundan şuralara geldim;
http://galaktikgazete.blogspot.com/
http://www.paoweb.com/index.html
http://siriusufo.org/tr/default.asp

saygılarımla...

Felat Delibalta said...

deli misin ya,ben beşinci saniyesinde kapadım, zira adamı gördüğüm gibi olmaz olsun boyle evrenin sırrı da, hayatın anlamı da diyerekten bir bölüm how i met your mother izledim, tertemiz oldum.

kendindenseksli said...

felatın akla ziyan paylaşımları seni hırpalıyor processingciğim. deney yapıyor üstümüzde piçkurusu. çılgın fikirlerine bir platform olmuş adeta güzide blogumuz. gelme bu oyunlara. bak aklının yarısı geçici duyu kaybına uğramış bile. gezdiği sitelere bak şu garibimin. linklere bakamadım, isimleri bile yeterli oralara gitmemem için. galaktikgazete ne lan ?

catakul said...

oww çok acayipmiş, en korktugum insan biçimi zaten yavas konuşan ve dik dik bakanlar..

processing said...

gözlerini kameradan ayırdığı bi an vardı aslında chucky gibi sağ-sol sağ-sol yapmıştı, bugün aradım denk getiremedim. iyi ki içimizden birinin babası değil bi de bu.
galaktik gazeteye de baktım hep yaa beynimi yıkadım resmen. sheldan nidle diye bi adam var, vakti zamanında kendisinin evrendeki başka uygarlıklar tarafından, sirius gemileri vasıtasıyla alıkonulup çeşitli bilim dallarında eğitildiğini ve kendisinin temas kurmak için kullanıldığını, onun da bu yüzden bize taşıyıcılık yaptığını iddia etmekte ve olaylar gelişmekte.. diğer uygarlığa kurban vereceklerinden korkmasam daha detaylı inceleyebilirdim ama türktelekom bu belli olmaz bir fibere satar, söyler yerimi.